ERJ-1GEF4420C
MFR.Part #
ERJ-1GEF4420C
JLCPCB Part #
C6844924
Description
-55℃~+125℃ 442Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS