ERJ-1GEF4323C
MFR.Part #
ERJ-1GEF4323C
JLCPCB Part #
C4205004
Description
-55℃~+125℃ 432kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS