ERJ-1GEF4020C
MFR.Part #
ERJ-1GEF4020C
JLCPCB Part #
C20517960
Description
-55℃~+125℃ 402Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS