ERJ-1GEF39R0C
MFR.Part #
ERJ-1GEF39R0C
JLCPCB Part #
C19590963
Description
-55℃~+125℃ 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS