ERJ-1GEF3920C
MFR.Part #
ERJ-1GEF3920C
JLCPCB Part #
C19292505
Description
-55℃~+125℃ 392Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS