ERJ-1GEF3571C
MFR.Part #
ERJ-1GEF3571C
JLCPCB Part #
C4331037
Description
-55℃~+125℃ 3.57kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS