ERJ-1GEF31R6C
MFR.Part #
ERJ-1GEF31R6C
JLCPCB Part #
C19443854
Description
-55℃~+125℃ 31.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS