ERJ-1GEF2941C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2941C
JLCPCB Part #
C4204355
Description
-55℃~+125℃ 2.94kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS