ERJ-1GEF2870C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2870C
JLCPCB Part #
C4230605
Description
-55℃~+125℃ 287Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS