ERJ-1GEF27R4C
MFR.Part #
ERJ-1GEF27R4C
JLCPCB Part #
C19512578
Description
-55℃~+125℃ 27.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS