ERJ-1GEF2371C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2371C
JLCPCB Part #
C20519753
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS