ERJ-1GEF2321C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GEF2321C
JLCPCB Part #
C19579525
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 2.32kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS