ERJ-1GEF2201C
MFR.Part #
ERJ-1GEF2201C
JLCPCB Part #
C6191791
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS