ERJ-1GEF21R0C
MFR.Part #
ERJ-1GEF21R0C
JLCPCB Part #
C19594516
Description
-55℃~+125℃ 21Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS