ERJ-1GEF20R5C
MFR.Part #
ERJ-1GEF20R5C
JLCPCB Part #
C4088513
Description
-55℃~+125℃ 20.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS