ERJ-1GEF1961C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1961C
JLCPCB Part #
C19466603
Description
-55℃~+125℃ 1.96kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS