ERJ-1GEF1581C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1581C
JLCPCB Part #
C19322676
Description
-55℃~+125℃ 1.58kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS