ERJ-1GEF1500C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1500C
JLCPCB Part #
C2096846
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS