ERJ-1GEF1370C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1370C
JLCPCB Part #
C4229024
Description
-55℃~+125℃ 137Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS