ERJ-1GEF1212C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1212C
JLCPCB Part #
C3962206
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS