ERJ-1GEF1203C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1203C
JLCPCB Part #
C6844922
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS