ERJ-1GEF1183C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1183C
JLCPCB Part #
C20518247
Description
-55℃~+125℃ 118kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS