ERJ-1GEF1181C
MFR.Part #
ERJ-1GEF1181C
JLCPCB Part #
C19340141
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS