ERJ-1GEF1022C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GEF1022C
JLCPCB Part #
C20518816
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS