ERJ-14YJ622U
MFR.Part #
ERJ-14YJ622U
JLCPCB Part #
C2080308
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS