ERJ-14YJ620U
MFR.Part #
ERJ-14YJ620U
JLCPCB Part #
C4250397
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS