ERJ-14YJ5R6U
MFR.Part #
ERJ-14YJ5R6U
JLCPCB Part #
C2086171
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS