ERJ-14YJ435U
MFR.Part #
ERJ-14YJ435U
JLCPCB Part #
C2086892
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.3MΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount