ERJ-14YJ433U
MFR.Part #
ERJ-14YJ433U
JLCPCB Part #
C2082239
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS