ERJ-14YJ393U
MFR.Part #
ERJ-14YJ393U
JLCPCB Part #
C2080326
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS