ERJ-14YJ391U
MFR.Part #
ERJ-14YJ391U
JLCPCB Part #
C2077760
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS