ERJ-14YJ360U
MFR.Part #
ERJ-14YJ360U
JLCPCB Part #
C2077807
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS