ERJ-14YJ333U
MFR.Part #
ERJ-14YJ333U
JLCPCB Part #
C2086045
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS