ERJ-14YJ300U
MFR.Part #
ERJ-14YJ300U
JLCPCB Part #
C4065566
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS