ERJ14YJ2R0U
MFR.Part #
ERJ14YJ2R0U
JLCPCB Part #
C713419
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS