ERJ-14YJ273U
MFR.Part #
ERJ-14YJ273U
JLCPCB Part #
C4241934
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS