ERJ14YJ222U
MFR.Part #
ERJ14YJ222U
JLCPCB Part #
C713416
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS