ERJ-14YJ161U
MFR.Part #
ERJ-14YJ161U
JLCPCB Part #
C2086060
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS