ERJ-14YJ120U
MFR.Part #
ERJ-14YJ120U
JLCPCB Part #
C2077839
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS