ERJ-14YJ115U
MFR.Part #
ERJ-14YJ115U
JLCPCB Part #
C4314770
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS