ERJ14YJ102U
MFR.Part #
ERJ14YJ102U
JLCPCB Part #
C242157
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS