ERJ-14RQJ4R3U
MFR.Part #
ERJ-14RQJ4R3U
JLCPCB Part #
C6549313
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS