ERJ-14RQJ1R0U
MFR.Part #
ERJ-14RQJ1R0U
JLCPCB Part #
C2089632
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS