ERJ-14NF9103U
MFR.Part #
ERJ-14NF9103U
JLCPCB Part #
C3996807
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS