ERJ-14NF86R6U
MFR.Part #
ERJ-14NF86R6U
JLCPCB Part #
C3914398
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS