ERJ-14NF8662U
MFR.Part #
ERJ-14NF8662U
JLCPCB Part #
C2081008
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount