ERJ-14NF8452U
MFR.Part #
ERJ-14NF8452U
JLCPCB Part #
C2082152
Description
-55℃~+155℃ 500mW 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS