ERJ-14NF7503U
MFR.Part #
ERJ-14NF7503U
JLCPCB Part #
C2082174
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS