ERJ-14NF7153U
MFR.Part #
ERJ-14NF7153U
JLCPCB Part #
C2086679
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount