ERJ-14NF6801U
MFR.Part #
ERJ-14NF6801U
JLCPCB Part #
C3986195
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS